Sesja pracy z ciałem MA-URI

MA-URI Bodywork to sztuka dotyku wykonywana w tańcu do indywidualnie dobranej muzyki, to cudowne i piękne narzędzie uwolnienia stresu, wewnętrznej transformacji, uporządkowania przestrzeni psychicznej. Dzięki niemu można zwiększyć swoją świadomość, powodzenie w różnych obszarach życia, odprężenie i relaks, odwagę, przypływ sił witalnych, wdzięczność za dar życia a także głębokie uzdrowienie na poziomie komórkowym traum emocjonalnych z dzieciństwa, przodków, życia płodowego...
Praktyk podczas sesji MA-URI Bodywork pracuje z osobą pozostając z nią w głębokim zestrojeniu na poziomie dusz. Jest to pełen wdzięku i gracji styl pracy z ciałem, który charakteryzuje się tanecznym krokiem do rytmu i dotykiem przedramion, których układ wynika z głębokiej wiedzy o tym, jak poruszać się, aby podnosić poziom energii witalnej. Każdy ruch poddany jest samodyscyplinie, a uwaga praktyka skupiona jest cały czas na intencji zabiegu. Intencją jest generalnie aktywacja ukrytych zasobów kreatywności i odwagi, co budzi w kliencie nową świadomość i procesy samo-uzdrawiania. 


Sesja MA-URI Bodywork działa na wielu poziomach w zależności od intencji i skupienia osoby poddającej się zabiegowi. Na poziomie fizycznym sesja wpływa korzystnie na poprawę krążenia krwi i limfy, lepszą komunikację półkul mózgowych. Zwiększa siły odpornościowe organizmu, elastyczność mięśni, więzadeł i stawów. Reguluje poziom hormonów i procesy przemiany materii. Celem sesji MA-URI jest wyzwolenie ciała klienta z toksyn i napięć, oraz uwolnienie jego umysłu od uzależnień, stresu i bólu, aby w końcu przywrócić osobę do stanu naturalnej witalności i harmonii.
Sesja MA-URI Bodywork pomaga w osobistym rozwoju i przekroczeniu własnych ograniczeń oraz pozwala osiągnąć harmonię na poziomie ciała i umysłu.
Ciało w MA-URI uznawane jest za bramę do umysłu, psychiki i ducha. Cała wiedza, która jest nam w życiu potrzebna jest w nas. Dzięki sesji pracy z ciałem MA-URI można otworzyć zasoby i wiedzę, którą każdy już posiada. Na stole osoba poprzez głębokie połączenie ze swoim umysłem, duchem, ciałem odkrywa prawdę o sobie, odkrywa kanały do samo-uzdrawiania. Na poziomie psychicznym i duchowym sesja MA-URI umożliwia osobie dokonanie transformacji duchowej lub uzdrowienia emocjonalnego.
Podczas sesji praktyk pracuje w głębokim połączeniu duchowym z osobą w pełnym skupieniu i przytomności nieustannie czytając symptomy ciała. Dzieje się tak dzięki specjalnie dobranej muzyce, oddechowi, uważności, rytmowi, modlitwie i oczywiście dotykowi MA-URI.

fot. Marta Szczygłowska