Czym jest MA-URI?

MA-URI jest wspaniałym darem dla współczesnego człowieka, ponieważ oferuje duchową ścieżkę rozwoju świadomości.  Jest to holistyczna sztuka uzdrawiania realizowana poprzez MA-URI  Bodywork oraz Unikatowy Program treningu podczas którego naucza się samouzdrawiania, samopoznania oraz zwiększenia swojej wewnętrznej mocy.

MA-URI jest kompletnym systemem transformacji świadomości poprzez pracę z ciałem. Naucza samopoznania i samouzdrawiania na poziomach fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym
Jest to ścieżka, na której uczymy się dokonywać świadomego wyboru swoich wzorców myślowych, postaw, przekonań i reakcji. 
Jest sztuką świadomego dotyku i ruchu, a także przywracania harmonii w ciele, emocjach i myślach poprzez świadomy dotyk i świadomy ruch do rytmu muzyki.


MA-URI jako holistyczny system uzdrawiania wywodzi się z polinezyjskiej wiedzy ukrytej, która twierdzi, że cała wiedza potrzebna do samouzdrawiania znajduje się w każdym z nas, zaś dostęp do niej wiedzie poprzez ciało. Dotyk, rytm, świadomy zamiar, skupienie, oddech, połączenie i zestrojenie Praktyka i osoby na stole podczas sesji MA-URI uruchamiają naturalne mechanizmy przemiany świadomości prowadzące do uzdrawiania i harmonii emocjonalnej i duchowej. Podczas sesji uwalniany jest stres fizyczny i emocjonalny.

MA-URI daje wolność od wewnętrznych ograniczeń oraz daje możliwość  realizacji swojego pełnego potencjału, wszystkie ograniczenia mamy zapisane w ciele i właśnie poprzez pracę z ciałem MA-URI Bodywork, Trening i Tańce, filozofię  mamy szansę pozbyć się tych ograniczeń i nauczyć się dokonywać świadomych wyborów, wybierać i słuchać głosu płynącego z serca a nie z umysłu.


MA-URI to Sztuka uzdrawiania polegająca na przywróceniu wewnętrznego ładu, przywróceniu harmonii w przepływie energii witalnej, emocjonalnej duchowej wiąże się to ze zmianą na poziomie świadomości, dzięki temu można być po prostu sobą,  cieszyć się chwilą życiem podążać szlakiem swojego przeznaczenia.

MA-URI bazuje na filozofii, w której to my sami jesteśmy twórcami swojego życia poprzez świadomy wybór. Każdy bierze odpowiedzialność za swoje szczęście, zdrowie, powodzenie, relacje i realizację Przeznaczenia.

Celem MA-URI jest zaoferowanie współczesnemu człowiekowi szansy wypełnienia swojego Przeznaczenia i podążania ścieżką swoich Marzeń.

Słowo MA-URI w języku maoryskim oznacza „potomkowie wolni od wewnętrzych ograniczeń” lub „potomkowie białego światła”.